• +48 505 181 304
    +48 509 600 491
    biuro@buche-holz.com

O firmie

Zakład stolarki Buche Holz

Jesteśmy kompetentną, rozwijającą się firmą, działającą na polskim i zagranicznym rynku od 2006r. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów drewnianych pod wymiar, takich jak: drzwi, okna, schody. Nasze produkty wykonujemy z precyzją i starannością, z najwyższej jakości materiałów, dostosowując się do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań klienta. Działając w branży od tylu lat nabraliśmy cennego doświadczenia, które w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi pozwala na ciągle poszerzanie oferty, a także możliwości produkcyjnych firmy. Umożliwia to dotarcie nawet do najbardziej wymagających klientów, jak i przestrzeni. Na tle konkurencji wyróżnia nas: chęć doradztwa klientowi, wysoka jakość śiadczonych usług, konkurencyjna cena.

Czym się charakteryzujemy?

Precyzja

Wszystkie nasze produkty tworzymy z największą starannością i precyzją. Stawiamy na jakość, dlatego materiały, których wykorzystujemy podczas produkcji są najwyższej klasy.

Innowacyjność

Dla spełnienia potrzeb i wymagań naszych klientów nieustannie się rozwijamy. Polepszamy nasze usługi o nowe rozwiązania technologiczne, jak i również poszerzamy wiedzę i umiejętności.

Doradztwo

Bardzo lubimy pomagać naszym klientom. Jako fachowcy w dziedzinie stolarki, posiadamy wiedzę, którą chętnie dzielimy się z naszymi klientami.